Psací komoda v klasicistním stylu
dřevo, ve spodní části tři zásuvky, odklopná šikmá psací deska, po stranách zásuvky, bohatě intarzováno geometrickou intarzií, střední Evropa, konec 18. století, 113 x 121 x 58 cm, v minulosti restaurováno, dýhy a kování novodobé, nepůvodní nohy (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |